Home

Lajmi fundit ne top channel al

Lajmi i Fundit Përcjellim lajmet e fundit në kohë real

Lajmi i Fundit është media shqiptare e pavarur e perkushtuar per te percjelle Lajmet nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, lajme në kohë real Top Channel është një televizion kombëtar i pavarur, sinjali i të cilit shtrihet në të gjithë territorin e vendit. Top Channel është i pranishëm me sinjalin. Të Fundit 100 Milione Aventurierët Diaspora Dua të të bëj të lumtur Dua të të bëj të lumtur - Episode E Diell Exclusive Fiks Fare Fshatrat e Shqipëris ë Ftesë në 5 Gjurmë Shqiptare Hell's Kitchen Hipokrati Jeho Lindje Perëndim Në Shtëpinë Tonë Nostalgji Oferta më e mirë Open Ora e Tiranës Pasdite në Top Channel Pop Culture Portokalli Procesi Sportiv Pushime on Top Shiko. lajmifundit.al, lajme shqip, lajmet e fundit, lajmi i fundit news24 live, gazeta, lajmet e fundit nga shqiperia, lajme 24 lajmet e fundit

Burime nga Këshilli Politik i thanë gazetarit të Top Channel Muhamed Veliu se qëndrimi shumicës qeverisëse për propozimin e PD është ky: Në 24 orët e fundit në Maqedoninë Veriore, nga Covid-19 kanë humbur jetën 6 persona, ndërsa janë regjistruar 129 raste të tjera pozitive me këtë virus. 16:46. Covid-19/ Ministria e Shëndetësisë: 5 viktima dhe 104 raste të reja . 5. Pandemia/ Në brazil 1200 viktima , ndërsa SHBA 900 viktima në 24 orët e fundit. Kronike. Vlorë/ 1 milionë lekë gjobë biznesve, zhvilluan aktivitet me muzikë . Jetë/stil. Beatrix Ramosaj rrëmben vëmendjen me foton joshëse. Kronike. Shifra të frikshme në Kosovë / 220 raste me Covid-19 në 24 orët e fundit. Politike. VIDEO/ 'Hajdutët e votave flasin në emër të popullit. Lajmifundit.al është media shqiptare e pavarur me autorë një grup gazetarësh te perkushtuar per te percjelle Lajmet e Fundit nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, tashme prej 11 vitesh, nga qershori 2009, përcjellim lajme nga te gjitha fushat ne kohe reale Tre qytetarë nuk e kane fituar betejen me Covid-19 ne 24 oret e fundit, raportoi sot ministria e Shendetesise. Një 77 vjeçare dhe një 83... Një 77 vjeçare dhe një 83... Projektligji për Zhvillimin e Territorit/ Balluku: Shumë ndërtime kanë problematika, do të mbahen përgjegjësi Për ne; Kontakti; Marketing; Edicioni i Kosovës ; Lajme. Politike; Kronike; Sociale; Ekonomi; Web TV; OP-ED; Blog; Sport; Kosova; Jetë/stil; Rajoni; Botë; Kuriozitete; Shëndet; Arte & media; Tjera; toggle menu. Artan Hoxha Fanar ndriçues Europë. Ergys Mërtiri Kujt ia ndjen për listat e hapura? Lajmi i fundit Aksident i frikshëm Llogara. Politike; Kronike; Sociale; Ekonomi; A

Top Channel Albania - YouTub

Top Channel Albania 203,967 views 5:19 Lufta për Ujmanin - Liqeni që mund të ndez konfliktin e ri mes Kosovës dhe Serbisë - Top Story - Duration: 53:58 Studimi i fundit: Njerëzit duhet të bëjnë pushime një herë në 43 ditë punë . Nga maskat e shtrenjta deri te ato të bëra me bukë, ky është vendi ku do të gjeni maskat më të çuditshme. Video/ Çmenduri! I ra portofoli në pellgun me aligatorë, nëna me fëmijën futen për ta marrë. Kultura Ekspozita Kinema Libra Media Teatër. Obelisku i Bilal Xhaferit në Sarandë, e motra. Departamenti i Informacionit, më i madhi, më kryesori në Top Channel, i cili shënoi fillimin e televizionit me edicionin e lajmeve në 20 dhjetor 2001. Përmes informacioneve të shpejta, të. Lajmifundit.al është media shqiptare e pavarur me autorë një grup gazetarësh te perkushtuar per te percjelle Lajmet e Fundit nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, tashme prej 11 vitesh, nga qershori 2009. Lajmi i fundit nga te gjitha fushat vjen online ne kohe reale, ne menyre te pavarur duke u plotesuar e perditesuar me informacione minute pas minute Lajmi i fundit: Presidenti Thaçi ka probleme shëndetsore, dërgohet në QKUK - Duration: 84 seconds. 29 views; 2 days ago ; 2:21. Jam shqiptar nga Kosova, gjyqtarja serbe rrëfen ç'i tha.

Agron Llakaj rrëfehet pa dorashka në SYRI TV: Ja e vërteta e ofertës nga Top Channel 23:56 , 09/06/2020 I ftuari kryesor i mbrëmjes së të martës në studion e A.Krasta ShoW në SYRI TV ishte aktori dhe modratori i njohur shqiptar, Agron Llakaj, i cili ka hedhur dritë mbi shumë pikëpyetje në lidhje me të ardhmen e tij profesionale Lajmifundit.al pengmarrja ne shkoder aksioni. Mos u trishto, vërtetë pas natës vjen dita dhe pas vështirësisë vjen lehtësimi.Zoti ju ruajt.. Lajmi i fundit.Al. 383 likes · 1 talking about this. lajmi i fundit.Al esht websiti qe ju informon mbi gjithcka like faqe

Lajmi se Agron Llakaj do të kthehet në drejtimin e Portokallisë bëri xhiron e portaleve javën që shkoi. Largimi i regjisorit Altin Basha dhe rikthimi i ish-drejtuesit të Portokallisë në Top Channel do të ishte sensacion për sezonin televiziv Sipas raportimeve të fundit, në Kosovë numri i përgjithshëm i të infektuarve është 1,384 LajmiFundit.al, Tirana, Albania. 458,074 likes · 7,758 talking about this. LajmiFundit.al online nga viti 2009, sjell lajmet minute pas minute Në prag të regjistrimit të këngëve/ Zbardhet vendimi, a do të zhvillohet këtë vit Festivali në RTS VOA: Personeli shëndetësor në Shqipëri ndjehet i pasigurtë në punë gjatë pandemis

Video - Top Channel - Lajmet e fundit minute pas minute

Lajmi i Fundit

 1. Lajmi i fundit në Kosovë, Rajon dhe Botë Vdes nga Covid-19 prodekani i Fakultetit të Agrobiznesit në Pejë. Sopranoja kosovare: Babai im me 4 stenta, diabet e tension, luftoi 40 ditë me Covid-1
 2. STAR PLUS TV, RRUGA KOLË IDROMENO PRANË HOTEL COLOSSEO SHKODËR, AL REDAKSIA: 069 70 21 821 - info@starplus-tv.com MARKETING: 069 60 95 654 - marketing@starplus-tv.com PRIVATËSIA - ANKESAT PËR PËRMBAJTJEN E FAQES NA SHKRUANI NË it@starplus-tv.com DEPARTAMENTI I SHITJEVE DHE I SHËRBIMEVE TE BRENDSHME: sales@starplus-tv.co
 3. Tag: top channel lajmet e fundit. Zbardhet vrasja e vëllezërve Bilali në Shkodër, kapen autorët. by lajmi i fundit. April 26, 2019. 0 . SHKODËR Zbardhet vrasja e dyfishtë, e ndodhur më 30 mars 2019, ku mbetën të vrarë dy vëllezërit Astrit dhe Ibrahim Pogradec, makina del nga rruga; humb jetën 34-vjeçari. by lajmi i fundit. April 26, 2019. 0 . Një aksident me pasojë vdekjen.
 4. Italia po shkon drejt fundit të pandemisë, kjo është dëshmia. 21:36 | 25 Korrik 2020 Rumania një nga vatrat kryesore evropiane të Covid-19 + Më shumë nga kjo kategori. India Reynolds. Barbara Palvin. Oriola Marashi. Candice Swanepoel. Kelsey Merritt . Showbiz. 11:56 | 26 Korrik 2020 Më në fund, Kida tregon se me kë po i kalon pushimet. 10:20 | 26 Korrik 2020 I morën burrat më të.

Gazeta Panorama Online, botim i Panorama Group, gazeta më e madhe në Shqipëri, lajmet e fundit, lajm i fundit, lajme në çdo kohë, e përditshme e pavarur, Gazeta Panorama është gazetë e përditshme në gjuhën shqipe, botohet në Tiranë, Shqipëri. Aktualisht ajo është gazeta më e madhe dhe si rrjedhojë më e shitura në vend, gjithashtu portali i saj online eshte portali. Burime të pa konfirmuara thanë për lapsi.al se një nga arsyet e largimit të gazetares Xhunga, ishte shikueshmëria gjithnjë e më e ulët, që emisioni i saj po regjistronte nga viti në vit. Vetëm këto ditë, kur gazetarja ishte kthyer në punë e po përgatiste nisjen e transmetimeve, i kanë komunikuar lajmin e mbylljes të një prej emisioneve ikonë që nga krijimi i Top Channel. Momentet e vetme kur shikueshmëria e Top Channel pothuajse arriti 30%-shin, është gjatë hapësirave publicitare të Xing me Ermalin, rreth orës 21:35 dhe më tej, 22:15. Kjo tregon se TV Klan dhe Top Channel patën një përballje të drejtpërdrejtë, të cilën e përfitoi TV Klan. Al Pazar ka një grafik më të qëndrueshëm që kur nisi në orën 21:00 e deri në përfundim, çka. Lapsi.al është një media online, që ka për qëllim informimin e paanshëm duke vënë profesionalizmin në plan të parë. Ky portal informativ është një alternativë e re që rreket të krijojë nje hapësirë sa më të lirë për gazetarinë e vërtetë. Përvoja e gjatë dhe nevoja për të shkuar sa më pranë të vërtetës, janë vijat mbi të cilat do të shkruajë lapsi yne

Lexoni lajmet e fundit shqip nga Kosova dhe Rajoni në kohë reale të sjellura nga gazetarët tanë në terren. Lajmi i fundit lexohet vetem tek Gazeta Express Lajm i fundit - e fundit - politike - aktualitet - Shqipëria Ballkani Balkan balkans ballkan ballkani balkan shqiptaret shqiptarja gazeta shqiptare gsh.al gazetashqiptare.al shqiptaria balkanweb balkanweb.com bluetooth radio rash bashkim hoxha sport news fair play Studio e Hapur te fundit minuta pas minute Koha për tu zgjuar Me zemër të hapur Shqiptarët për shqiptarët edi rama lulzim. Koronavirusi gjunjëzon Serinë A ne Itali. February 24, 2020. Kryeartikull Masakrimi i Doktor Zhivagos July 18, 2020; Nga Facebook Paria e Kosovës nuk eshtë ne rregull ! April 30, 2020; Cfare eshte kjo paga e luftes? April 30, 2020; Koronavirusi erdhi! Ja ç'na pret.., March 9, 2020; Te shkundemi qe. te mos na shkunde! March 9, 2020; Komentet e fundit. Tomori USA. on

Objekti i flaktë që u shfaq në qiell për 20 minuta | Lajmi

LAJMI I FUNDIT/ Konfirmohen 2 rastet e para me koronavirus në Shqipëri. 9 March, 2020 . në Aktualitet, Kryesore. 0. 421. Lexime. Share on Facebook Share on Twitter. Janë konfirmuar dy rastet e para me koronavirus në vendin tonë. Pacientët janë babë e bir dhe kanë udhëtuar nga Firence drejt Tiranës. Gjendja e dy të prekurve paraqitet e stabilizuar dhe nuk paraqesin komplikacione. Momentet e fundit të avionit - Top Channel Albania - News - Lajme - Duration: 2:12. Top Channel Albania 252,349 views. 2:12. Sherri me shkopa bejsbolli në Elbasan, arrestohet pronari i lokalit. Florjan Agalliu mbyll puntatën e fundit në Top Channel (Foto) Paparazzi, Slider. 31/12/2019, 13:48 31/12/2019. Gjithçka është konfirmuar tashmë që Flor Agalliu do të largohet nga Top Channel nisur nga janari dhe gjithashtu Në shtëpinë tonë, emisioni i paradites do të mbyllet përfundimisht pas 5 vitesh transmetim. Siç dhe e prisnim, Flori ka vendosur që nëpërmjet. Mjeku kosovar, Visar Zekaj është shëruar pas infektimit me Covid-19. Këtë e ka bërë të ditur vetë ai përmes një postimi në Facebook

Të Fundit - Top Channel - Lajmet e fundit minute pas

 1. web.fiks.al LAJMI I FUNDIT: Del raporti për atë se çfarë ndodhi me 5 korrik, kur brenda pak kohe vdiqën 4 pacientë Në natën e 5 korrikut, 4 pacientë të infektuar me Covid-19 vdiqën brenda një periudhe të shkurtër kohore
 2. time.al - lajmet e fundit, Tirana. 14 K J'aime. Lajmet me te fundit nga mbi 40 burime lajmesh ne Shqi
 3. Lajmi i fundit: Ramadan Krasniqi shtrihet në spital. Ramadan Krasniqi shtrihet në spital. Këngëtari shqiptar nga Kosova, Ramadan Krasniqi dyshohet se i është nënshtruar dje (e enjte) një operacioni
 4. Tag: top channel lajmet e fundit. Përgatiten vezët e Pashkëve. Tradita e besimtarëve korçarë para festës. by lajmi i fundit. April 25, 2019. 0 . Për besimtarët ortodoksë, një nga traditat më të vjetra të Pashkës është lyerja e vezëve në ngjyrë të kuqe. Kjo Fundi i arratisë, arrestohet një 23-vjeçar. by lajmi i fundit. April 25, 2019. 0 . Në kuadër të.
 5. Lajmi i fundit nga Aktualiteti, Politika, Sporti, Showbizi, Shëndetësia etj. Informohu i pari nga media më e lexuar shqiptare
 6. ute pas
 7. Top Story ka udhëtuar nga njëri skaj i Shqipërisë në tjetrin për të parë nga afër situatën me të cilën Top Story/ Hotelet në Korçë: Janë anuluar grupet turistike për qershorin, korrikun dhe gushtin. by lajmi i fundit. June 17, 2020 . 0 . Top Story ka udhëtuar drejt Korçës, i quajtur Parisi i vogël i Shqipërisë. Por edhe ky qytet nga pandemia duket Top Story/ Agro.

Tag: lajmi fundit. Dosje. Fatos Lubonja: Ja kush kërkoi të vriste Sali Berishën. Nga lajme.al. 12 March, 2017. 0. Analisti Fatos Lubonja ka folur për ngjarjet e 1997-ës dhe rolin e Forumit për Demokracinë në ato momente të krizës Lexo më shumë. Politikë. Shkarkohen nga detyra ministrat Tahiri, Beqaj, Klosi dhe Çuçi. Nga lajme.al. 12 March, 2017. 0. Ka përfunduar. Lufta për Ujmanin - Liqeni që mund të ndez konfliktin e ri mes Kosovës dhe Serbisë - Top Story - Duration: 53:58. Top Channel Albania 482,672 views 53:5

Lajmi i fundit: Marina Vjollca braktis Top Channel, i bashkohet TV Klan. E Hoxha Postuar ne 21 Korrik 2017,15:36:51 0. Snapshop. Restorante. Markete . Veshje. Farmaci. Elektronikë. Shtëpi. Fëmijë. Kozmetikë. Dhurata. Familjes së madhe të Tv Klan i shtohet një tjetër emër i mirënjohur. Ajo është prezantuesja simpatike Marina Vjollca, e cila do të jetë pjesë e televizionit. lajmifundit.al Cache Lajmi i Fundit është media shqiptare e pavarur e perkushtuar per te percjelle Lajmet nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, lajme kohë real Top Channel. TV channel. Gazeta Express. Newspaper. Report TV. TV channel. VIZION PLUS. TV channel. LajmiFundit.al. Interest. Gazeta Shqiptare. Media. Gazeta DITA. Media/news company. Pages liked by this Page. Panorama Plus. REVISTA PSIKOLOGJIA. Panorama Sport. Recent post by Page . Gazeta Panorama Online. Today at 06:58. Shpallet 'non grata' iraniani i rrezikshmëm në Shqipëri, ministri. Lajmi i fundit ne www.shekulli.com.al. Në bazë të raportimit ditor të bërë të hënën nga Ministria e Shëndetësisë, raste aktive në Elbasan mbeten 48 Top Channel. TV चैनल . MeLoDi ZeMrE LAJMI I FUNDIT: Del raporti për atë se çfarë ndodhi me 5 korrik, kur brenda pak kohe vdiqën 4 pacientë . Në natën e 5 korrikut, 4 pacientë të infektuar me Covid-19 vdiqën brenda një periudhe të shkurtër kohore. Dyshimet e para ishin se kishte pasur probleme në sistemin e furnizimit me oksigjen. Media ka siguruar raportet e matjeve.

Lajmet e Fundit - Syri Lajmi i fundit

Lajmi i fundit ne www.shekulli.com.al. Mediat meksikane raportojnë që policia e gjeti atë të shtrirë përballë sediljes së shoferit Lajmi i fundit/ Vdes një nga grabitësit e Rinasit. Aktualiteti Kryesoret. 9 Qershor 2020 | 09 : 32. Ragip Hajdini, një prej grabitësit e avionit me para në Rinas, ka ndërruar jetë në spitalin e Traumës. Ai njihet edhe si 'Daja', ndërsa prej 4 ditësh ishte i shtruar në spital, shkruan shqiptarja.com. Ragip Hajdini dyshohet se ishte personi që ka siguruar furgonin që u.

Gazment Bardhi në Shkodër: Dera e PD e hapur për Jozefina Topallin. Topalli ka dhënë kontribut të jashtëzakonshëm në PD. Kush humbet një pozicion, nuk do të thotë se braktiset nga demokratët. vijon Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al (k.m/dosja.al Shiko Video Lajmet me te fundit nga Top Channel. Video lajme nga top channel youtube. Te gjitha lajmet ne formatin video te kanalit top channel mund ti shikoni ketu te permbledhura. Lajmet e fundit nga Top Channel - Lajmi i fundit Top Channel - Android Apps on Google Play Informacionet e dites dhe programet e Top Channel, ne telefonin tuaj. Top Channel TV Albania - Lajmet e fundit minute pas minute. Lajmet e fundit - Parashikime, video permbledhje nga gjitha ndeshjet j. Prostitutat e luksit n Tiran - Top Channel Albania - News - Lajme. Top Channel TV Albania - Lajmet e fundit minute pas minute, art. Prostitutat e luksit.

LajmiFundit.al - Home Faceboo

Kryesore - lajmet e fundit, lajm i fundit, lajm

LAJMI I FUNDIT/ Punonte roje në rrugën Kuç- Himarë, gjendet i qëlluar për vdekje me armë zjarri 65-vjeçar LAJMI I FUNDIT/ Kreu veprime të turpshme me dy të mitura, përfundon në prangat e policisë 56-vjeçari Jul 8, 2020 | 10:00 SHPËRNDAJE Facebook Twitter tweet Një 56-vjeçar është vënë ë prangat e Policisë ditën e sotme në Durrës, i akuzuar për veprime të turpshme me të mitura LAJMI I FUNDIT | Koronavirusi në Shqipëri, 6 viktima në 24 orët e fundit. LAJMI I FUNDIT | MSH: 115 të shtruar në spital, 21 në terapi intensive, 9 të intubuar. LAJMI I FUNDIT | Koronavirusi në Shqipëri, 67 raste në 24 orët e fundit. LAJMI I FUNDIT × Merr lajmet e fundit në kohë reale në telefonin apo kompjuterin tënd. Jo tani AKTIVIZO. LAJMI I FUNDIT × Merr lajmet e fundit.

Në një intervistë për Top Channel, aktori ka rrëfyer emocionet e tij lidhur me këtë projekt të madh të karrierës së tij. Ky film ribëhet pas 50 vitesh dhe aktori i cili kishte luajtur rolin kryesor në filmin e parë i ka thënë Nikut se ky i fundit ka qenë pikërisht Winnetou që ata prisnin për versionin tjetër të filmit Lapsi.al ka zbuluar zanafillën e kësaj çështjeje, e që del të jetë emisioni ku ishte ftuar Rrezarta Shkurta, në të cilin ishte folur për biznesin personal të Rrezartës gjë që nuk ishte në pajtim me politikat e redaksisë së 'Top Channel'. Për këtë shkak, Jonida kishte marrë gjobë prej 1500 eurosh të cilën nuk ka pranuar ta paguajë dhe kjo gjë çoi deri tek largimi. Shkruar nga SOT.COM.AL 1 Korrik 2020. Numri i të infektuarve në orët e fundit në vend vijon të mbetet i lartë. Sot janë regjistruar 45 raste të reja por lajmi i mirë është se në orët e fundit, numri i të shëruarve i kalon atë të infektuarve. 57 pacientë kanë fituar luftën me koronavirusin. Numri i rasteve aktive është 999. Në infektiv po trajtohen 71 pacientë. Më të. LAJMI I FUNDIT/ Vjedhje e falsifikim monedhash, përfundojnë në prangat e policisë katër persona, mes tyre edhe një i shpallur në kërkim ndërkombëta Lajmi i fundit tv ora newz 24. 650 likes. Petting Zo

lajmi.net, Pristina. 882K likes. www.lajmi.net -- webfaqe e lajmeve, e përkushtuar për profesionalizëm, pavarësi dhe besueshmëri time.al - lajmet e fundit, Tirana, Albania. 14 mijë pëlqime. Lajmet me te fundit nga mbi 40 burime lajmesh ne Shqi Lajmi i Fundit është një media kombëtare e pavarur. E themeluar në Qershor të vitit 2009, duke pasur që në fillim të tij, një objektiv të qartë, për të qenë portali i të gjithë shqiptarëve përmes: informimit, argëtimit dhe edukim

Top Channel. Aktueller Beitrag der Seite. FaktiNews. Heute um 06:24. Norën e 'shqetësuan' që në mëngjes, shikoni reagimin e saj të 'ashpër . FaktiNews. Heute um 06:16. Hoti godet Kurtin: Unë nuk futem në teori konspirative me thika e me harta. FaktiNews. Heute um 06:12. United i rrëmben City talentin 16-vjeçar e rritur te skuadra e moshave. Deutsch · English (US. LAJMI I FUNDIT. Kalo tek. Sektorët e kësaj faqe. Ndihmë për aksesueshmëri. Shtyp alt + / për të hapur këtë menu. Facebook. Emaili ose telefoni: Fjalëkalimi: Ke harruar llogarinë? Regjistrohu. Shiko më shumë nga Të Paekspozuarit - TPZ.AL në Facebook. Hyr. ose. Krijo një llogari të re. Shiko më shumë nga Të Paekspozuarit - TPZ.AL në Facebook. Hyr. Ke harruar llogarinë? ose. fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme.

Lajmi i fundit: Grabitje e armatosur në Prishtinë . Shkruar nga SOT.COM.AL 19 Janar 2019. Një grabitje e armatosur ka ndodhur në një institucion mikrofinanciar në Prishtinë. Lajmi është konfirmuar nga zëdhënësja e Policisë për rajonin e Prishtinës, Flora Ahmeti. Mësohet se disa persona të armatosur kanë grabitur këtë institucion rreth orës 18:00 në rrugën Muharrem. LAJMI I FUNDIT/ Grabitja në Rinas, ndërron jetë 'Daja'pas katër ditësh i shtruar tek Traum Të Fundit - Top Channel - Lajmet e fundit minute pas minute, art Krerët e katër landeve gjermane u kanë kërkuar ligjvënësve të Kongresit amerikan që të bllokojnë planet e presidentit Donald Trump për të ulur ndjeshëm top-channel.t LAJMI I FUNDIT. Shiko më shumë nga Panorama Sport në Faceboo

Ndryshimet në Top Channel, Erion Ylli zëvendësi i Vjollca

Rama në Kuvend : Opozita kope me 30 dele e çoban të raskapitur - Ora News- Lajmi i fundit. Ora News Lajme. 1:14. ARMANDO PRENGA VETEM 5 MINUTA NE KUVEND PER TE VOTUAR,ISHTE E HERA E FUNDIT LAJM mpg . Kanali Shtate. 2:11. Merkato e fundit në Kuvend - News, Lajme - Vizion Plus. VizionPlusAlbania. 0:38. Momenti kur deputeti Prenga mbërrin në Kuvend i shoqëruar nga policia- Ora News. Top Channel. Canale TV. Gazeta Korrekte. Rivista. Lajme Javore. Rivista. Edi Rama. Personaggio pubblico. Tvklan. Canale TV. SYRI.net . Sito web di notizie e media. Emisioni BOOM - Ora News. Programma TV. Shqipëria. Agenzia media/stampa. Agjencia Kombëtare e Lajmeve NOA. Interesse. Post recenti della Pagina. Shqiperia ime news. oggi alle ore 13:47 Shqiperia ime news. oggi alle ore. Tërmeti i 26 nëntorit do të mbahet mën si një nga tërmetet më të fuqishme që ka goditur vendin tonë, ku 51 persona humbën jetën tragjikisht teksa qindra të tjerë u lënduan dhe pësuan dëme të mëdha mat. Top Channel. テレビチャンネル . Gazeta Berat. 雑誌 Lajmi i fundit: Ramadan Krasniqi shtrihet spital. Ramadan Krasniqi shtrihet spital. Këngëtari shqiptar nga Kosova, Ramadan Krasniqi dyshohet se i është nënshtruar dje (e enjte) një operacioni. Kjo pasi rrjetet sociale një person ka publikuar një imazh bashkë me këngëtarin, i cili shihet i shtrirë . Lajmi i fundit/ Lëkundje të forta tërmeti, dridhet Tirana. Aktualiteti Kryesoret. 8 Qershor 2020 | 17 : 26. Lëkundje të forta tërmeti janë shënuar pak minuta më parë, të cilat janë ndjerë në disa zona të vendit. Tërmeti ka zgjatur për pak sekonda dhe ka rikthyer ankthin e tërmeteve që kanë rënë edhe më parë në vendin tonë. Tërmeti ka qenë me magnitudë 4.7 ballë.

Lajme - Syri Lajmi i fundit

Watch Al Kaeda merr përsipër sulmet e fundit në Irak - Channel One Albania on Dailymotio Lajmi i fundit: Ylli i Barcelonës del pozitiv me koronavirus, kjo është gjendja e tij Shumë lojtarë të njohur kanë rezultuar pozitivë pas testimit për koronavirus. Ylli i dikurshëm i Barcelonës, Xavi, ka konfirmuar se është testuar pozitiv për COVID-19 Atentati në Elbasan, të plagosurit mbërrijnë në spitalin ushtarak- Ora News- Lajmi i fundit

Momentet e fundit të avionit - Top Channel Albania - News

time.al - lajmet e fundit, Tirana. Mi piace: 14.245. Lajmet me te fundit nga mbi 40 burime lajmesh ne Shqi lajmi.net, Pristina. 884 k mentions J'aime. www.lajmi.net -- webfaqe e lajmeve, e përkushtuar për profesionalizëm, pavarësi dhe besueshmëri

Lajmi i fundit: Ramadan Krasniqi shtrihet në spital . Vai a. Sezioni di questa pagina LajmiFundit.al. Interesse. 7 Sekonda. Agenzia media/stampa. Lajm-shqip.com 1. Sito web di notizie e media . Gazeta Press. Creator di video. Artist Tak-Fak. Artista. Jeugdbrandweer Waardenburg. Ente pubblico. Pagine che piacciono a questa Pagina. Top Channel. The Albanian. SPORTbible. Post recenti della. lajmi.net, Pristina. 885 k mentions J'aime. www.lajmi.net -- webfaqe e lajmeve, e përkushtuar për profesionalizëm, pavarësi dhe besueshmëri eperditshme.al . Java e fundit në Spanjë, tre ekipe luajnë për mbijetesë . Futboll. Java e fundit në Spanjë, tre ekipe luajnë për mbijetesë. 10:38, 18-05-2019; 0Shares. Share on Facebook; Share on Twitter; Do të luhen sot edhe 8 nga 10 ndeshjet e javës së fundit të kampionatit spanjoll, ku mes të tjerash, pritet të jepen edhe ato pak verdikte të cilat kanë mbetur ende pezull. Watch Lajmi i ditës. Kryebashkiaku Veliaj shkon në punë me autobus - Channel One Albania on Dailymotio

Koncesioni 128 mln euro/ Plas skandali në Shqipë - SyriKush do të jetë moderatorja e “Top of the top”, Angela“Siç q*het qartë”, Erla Mëhilli flet për lapsusin nëA je ndare nga burri?! Rudina Dembacaj: Une i dua te
 • Stade uso adresse.
 • Bible jeux.
 • Liquidation matrimoniale compte bancaire personnel.
 • Calendrier bancaire personnalisé photo.
 • Pharmacocinétique pdf.
 • Probleme acceleration clio 2 1.5 dci.
 • Ouvertures de planning snptv 2019.
 • Cedez le passage quebec.
 • Le dix aix en provence.
 • Comment créer une image système windows 10 sur clé usb.
 • Pigier rouen.
 • Decoller lentes sans peigne.
 • Energie de liaison exercices corrigés.
 • Pont redresseur 24v.
 • Adresse caverne du dragon.
 • Schema electrique industriel symbole pdf.
 • Rever de chat islam.
 • Photo de chien drole et mignon.
 • Logiciel caisse enregistreuse.
 • Deaes formation.
 • Affichage tete haute tiguan 2.
 • Portes ouvertes ecole ingenieur toulouse.
 • Cochabamba altitude.
 • Gymnastique du visage pour rajeunir.
 • Classification des psaumes.
 • Blackpills application.
 • Indice insee 4eme trimestre 2018.
 • Règlement boisson énergisante.
 • Progression technologie cycle 4 2019.
 • Secteur livry gargan.
 • Oddzone.
 • Agrafe big bait.
 • Cables legrand.
 • Fleur exterieur ete hiver.
 • Camembert gillot prix.
 • Je suis jalouse des amies de mon copain.
 • Wtfk skin.
 • Framework en arabe.
 • B&b marseille la valentine saint menet.
 • Le renne de noel acteur.
 • Tutuapp vip gratuit 2019.